تغییرات شرکت - An Overview

در تغییر آدرس شرکت با مسوولیت محدود،مجمع عمومی فوق العاده جلسه ای را تشکیل داده و صورتجلسه ی مربوط به موضوع را تنظیم می نماید که کلیه ی اعضای شرکت ( شرکا) با قید کردن مقدار سهام خود باید آن را به امضاء برسانند.

در کادر مربوط به موضوع فعالیت، نوع فعالیت و وضعیت مجوز و مدت فعالیت را براساس اینکه محدود یا نامحدود است انتخاب کنید.

استان قزوین، خیابان جانبازان، خیابان پیروزی، خیابان ایران، جنب کوچه فجر ۱۱ پلاک ۲۸ طبقه سوم واحد ۸

کاربرانی که به دنبال استفاده از خدمات مشاوره حقوقی تغییرات شرکت‌ها هستند معمولاً سؤالات مختلفی در ذهن داشته و به دنبال رسیدن به پاسخ آنها هستند.

۳. باید اطلاعاتی همچون تکمیل نوع صورتجلسه خود، که به یکی از شیوه‌های مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی سالیانه، مجمع عمومی فوق‌العاده و … است، تکمیل مشخصات شخصی متقاضی، تعیین وکیل و یا نبودن متقاضی، تاریخ برگزاری جلسه پس از تکمیل آن باید بر روی فیلد پذیرش موقت را انتخاب کرده سپس به شما شماره ۱۹ رقمی داده می‌شود که باید آن را نزد خود نگه دارید.

با توجه به ایجاد سیستم جدید اینترنتی سامانه ی ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری، از این پس متقاضیان می توانند مراحل ثبت شرکت را به جای مراجعه ی حضوری به اداره ی کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری از طریق سامانه ی اینترنتی  شروع و دنبال نمایند.

۷. تأیید نام انتخابی توسط مسئول تعیین نام اداره ثبت شرکت‌ها بعد از تحویل مدارک.

بنابراین اعضای هیئت مدیره با تنظیم صورتجلسه ای مبنی بر تغییر حق امضا می توانند این مسئولیت را به فرد دیگری از بین اعضا بسپارند.

خیر، تنها با تنظیم صورتجلسه افزایش سرمایه و ثبت آن در سامانه ثبت شرکته ا افزایش سرمایه انجام خواهد شد .

نقل و انتقال سهم در شرکت های سهامی کاملا آزادانه بوده یعنی شریک می‎تواند هر زمان که بخواهد با انتقال سهمش از شرکت خارج شود.

بعد از تکمیل اطلاعات و پذیرش اینترنتی از طریق سامانه و اخذ تاًییدیه ی پذیرش، باید نسخ اصلی صورت جلسات تنظیمی و ضمائم آن ها را از طریق باجه های پست به صورت سفارشی به آدرس ذکر شده در تأییدیه ی get more info پذیرش ارسال نمایید و از مراجعه ی حضوری به منظور تحویل مدارک ثبت شرکت خودداری کنید.

از کلیه فارغ التحصیلان رشته های مهندسی عمران – مکانیک – برق(تمامی گرایشها) – زمین شناسی – مکانیک خاک – سازه – زلزله – کشاورزی […]

مراحل ثبت شرکت و ثبت تغییرات ممکن است برای بسیاری از افراد دشوار به نظر برسد. اگر به خوبی با روند و قوانین آن آشنا نباشید این کار می‌تواند شما را با موانع زیادی روبه‌رو کند و موجب تأخیر و هدر رفتن زمان و پول شود.

در این مقاله از سایت لامینگو سعی داریم تا اطلاعات کاربردی و لازمی را درباره روند ثبت تغییرات شرکت در سامانه اینترنتی ثبت شرکت‌ها ارائه دهیم. مدارک لازم برای این امر، زمان لازم و روند این عملیات از این جمله اطلاعات است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *